BEN BİR FOTOĞRAFÇIYIM.

DOĞADA, İNSANLARIN BAKTIKLARI ZAMAN HİSSEDECEKLERİ DETAY KARELERİ ARIYORUM.

BEN, HAYALGÜCÜNÜN PEŞİNDE KOŞAN, ÜRETME KAYGISIYLA GECELERİ UYUYAMAYAN BİR FOTOĞRAFÇIYIM. ÇEKTİĞİM KARELERİ BANA HİSSETTİRDİKLERİ BİÇİMDE ŞEKİLLENDİRİP TABLOLARA DÖNÜŞTÜRÜYORUM.

KÜÇÜK DETAYLARDAN BÜYÜK DUYGULAR ÜRETİYORUM.

HAYATA GELİŞ AMACIM OLAN DAHA İYİ BİR BURCU OLMAK KAVRAMINI HUZUR VE KEYİF ALDIĞIM, ONA AİT BİR PARÇA OLDUĞUMUZ DOĞANIN İÇERİSİNDE BULUYORUM.

DÜRÜSTÇE…

HASSASİYET VE TİTİZLİKLE

BAKTIĞIM HER YERDE VE YAPTIĞIM HER İŞTE DETAYLARA ÖNEM VERİYORUM.

YAPARAK VE YAPICI OLARAK

ENERJİMİ, BAKILDIĞINDA SADECE SİMETRİK BİR BİÇİMDE GÖZE HİTAP EDEN DEĞİL, TÜM DUYULARI VE DUYGULARI HAREKETE GEÇİREN TABLOLARA HAYAT VERMEYE AKTARIYORUM.

İYİ NİYET VE SEVGİYLE

GÖRDÜKLERİMİN BANA YAŞATTIĞI POZİTİFLİĞİ İNSANLARIN DA YAŞAMASINI İSTİYORUM ÇÜNKÜ GÖKKUŞAĞININ ARKASINDA BİR YERLERDE HARİKA DUYGULAR VAR BİLİYORUM.

DENEYİMLEYEREK

DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN…

Burcu2
Burcu3

Burcu Kılıçer, 1985 yılında, İstanbul’da doğdu. Yengeç burcu. Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra fotoğrafçılığın asistanlık, üretim, satış gibi alanlarından çalıştı. 2012 yılından itibaren kendi çektiği fotoğraflarla dijital sanat alanında üretim yapmaya  başlayan Kılıçer, eserlerini sınırlı sayıda ve sanatsal baskı kalitesinde tablolara dönüştürmektedir.